Які рішення прийняли на 7-й сесії міськради Дніпра?

26 травня 2021 о 18:30 - 686

AvatarVirsavia Gonchar


Які рішення прийняли на 7-й сесії міськради Дніпра?

У Дніпрі відбулася чергова 7-а сесія міської ради.

Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

На сесії міські депутати  ухвалили низку важливих рішень:

  • У Дніпрі капітально відремонтують зливову каналізацію біля Центрального мосту. Пів століття тому її звели з діаметром у 1,5 раза меншим за запроєктований. Після ремонту вона поглинатиме велику кількість опадів – щоб не було калюж.
  • Запровадять систему енергетичного менеджменту. Вона передбачає моніторинг, аналіз і енергооновлення для комунальних підприємств та закладів. У майбутньому це дозволить заощадити близько 10% енергоспоживання.
  • Мерія Дніпра продовжила програму розвитку ОСББ та ЖБК ще на чотири роки. Подавати заявки на участь можна з 1 червня по 31 серпня. Роботи стартують у 2022-му.
  • Затвердження програми активізації туристичного потенціалу Дніпра. Планується створення єдиного сайту цікавих місць та мобільного застосунку, який дозволить проводити екскурсії самостійно. Також очікуються обговорення з розважальним і готельним бізнесом можливих знижок туристам. У планах і випуск брендованої продукції, котра популяризуватиме Дніпро.
  • Депутати ухвалили муніципальну програму підтримки обдарованих дітей «Дніпровські таланти», а також положення про конкурс для участі у ній. Програма розрахована на 2021 – 2025 роки. Кошти на реалізацію залучатимуть з міського бюджету та благодійних внесків. Зокрема, з муніципального кошторису планується витратити близько 20 млн грн за п’ять років.
    Мета «Дніпровських талантів» – підтримка обдарованих дітей, розвиток їхнього творчого потенціалу, виховання інтелектуальної еліти міста.
  • Міська рада Дніпра приватизує ще п’ять об’єктів нерухомості, що перебувають у комунальній власності: вул. Молодогвардійська, 14; вул. Дарницька, 21; вул. Роторна, 25; просп. Петра Калнишевського, 31; просп. Олександра Поля, 100-А;
  • У Дніпрі створять єдиний культурний простір, в рамках якого комунальні заклади культури («Лоц-Кам’янський будинок культури», «Культурно-дозвіллєвий комплекс «Кайдацький», «Культурно-дозвільний центр «Іскра», «Будинок культури «Енергетик», «Палац культури «Північний», «Культурно-спортивний комплекс «Шинник»», «Культурно-молодіжний центр «Краснопілля»», «Будинок культури сел. Чаплі», «Будинок культури сел. Ігрень», «Вокально-хореографічний ансамбль «Юність Дніпра»») об’єднають у єдиний заклад культури – «Арттериторію». При цьому буде збережено творчі гуртки і посади. Реорганізація торкнеться лише адміністрації закладів.
  • Депутати підтримали звернення до Кабінету Міністрів України та Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України з проханням продовжити дію програми «Теплі кредити» та передбачити кошти на відшкодування частини суми кредитів у держбюджеті на 2021 рік.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: