«Зріле задоволення» отримують у арт-просторі «Fabrica L» гості виставки «Пробудження»

30 травня 2021 о 11:25 - 1001

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


«Зріле задоволення» отримують у арт-просторі «Fabrica L» гості виставки «Пробудження»

На відкриття арт-події завітали більше ста гостей. Серед них – голова Громадської ради при Дніпровському міському голові Геннадій Корбан.

В арт-просторі «Fabrica L» в Дніпрі до 18 червня проходить виставка «Пробудження». На ній поєдналися в єдиний творчий потік скульптура, живопис, оперета та поезія.

Основна задача «Пробудження» – наповнення і натхнення через мистецтво.

«Ми організували й об’єднали різні види мистецтва», – каже організаторка арт-події Юлія Ронталь.

«Наша місія – дарити задоволення людям, створювати нові можливості для отримання задоволення. Зрілого задоволення», – додає другий організатор Тарас Білосвіт.

Спонсори виставки: «Amel Dental Clinic», «Desserta», «Магістр кава».

Яскрава і жива картина «Сонце знову зійде обов’язково», в якій талановито з’єднуються емоційність і глибина сюжету, відомої української художниці Оксани Добриці зацікавила журналістів.

«Мені запропонували взяти участь у цій виставці. Звичайно ж я з великим задоволенням приймаю в ній участь. Це остання моя роботі «Сонце знову зійде обов’язково», – каже Оксана Добриця.

«Сонце знову зійде обов’язково», Оксана Добриця

 

Під акомпанемент фортепіано гості насолоджувалися віршами Сергія Єсеніна у виконанні Івана Якимова.

Задоволення принесли й романси оперної діви Олени Самойлової в супроводі симфонічного оркестру.

«Олена – солістка Дніпропетровського академічного театру опери та балету! Вона має геніальний польотний сопрано! Виступає на європейській сцені і невпинно удосконалюється в своїй професії», – повідомили організатори заходу Тарас Білосвіт та Юлія Ронталь.

Вони задоволені результатами арт-події: людей прийшло багато, більше сотні. Серед гостей «Fabrica L» був й голова Громадської ради при Дніпровському міському голові Геннадій Корбан.

Деякі авторські експозиції, представлені на виставці «Пробудження», охоплюють значний період діяльності митців. Юрій Мутусов, художник-скульптор, представив майже двадцять своїх робіт за шість років.

Організатори кажуть, що у майбутньому планують робити ще подібне. Але заходи, обіцяють, будуть різними – така ідея, котра зародилася як бажання пробудження весни та перетворилася на дещо більше: у справжнє пробуждення культури.

Виставка «Пробудження» працює у арт-просторі «Fabrica L» (Дніпро, вул. Генерала Пушкіна, 1) до 18 червня 2021 року, щоденно з 10:00 до 19:00.

Раніше «Лица» розповідали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: