Знову теракт у центрі Дніпра: чи пов’язано це з політикою

08 грудня 2021 о 14:15 - 3508

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Знову теракт у центрі Дніпра: чи пов’язано це з політикою

Сьогодні зранку в самому центрі міста на проспекті Яворницького, 25 біля входу в офіс політика Юрія Сімонова підірвали автівку.

Як ми вже повідомляли, в автомобілі знаходився автомат на дистанційному управлінні. Він був під’єднаний до окремого акумулятора. З багажника авто лунали постріли.

За інформацією ЗМІ, ця автівка OPEL стояла там близько тижня. Очевидці розповіли, що приблизно о дев’ятій ранку вони почули кілька одиночних пострілів. Незабаром спалахнув Opel. Тоді з нього пролунала ще черга пострілів. Пожежники загасили автівку.

На місці працюють слідчі. На вхідній двері до офісу виявили сліди від пострілів. Їх вивчають криміналісти. Справу передали службі безпеки України. Місце події огородили та перекрили рух проспектом. Постраждалих та загиблих немає.

Саме тут цим літом також пролунав вибух . Тоді вибухівку заклали у водостічну трубу, а Юрій Сімонов у коментарях журналістам припустив, що цей випадок пов’язаний із його політичної діяльністю. Нагадаємо, нещодавно Юрія Сімонова обрали лідером партії «Удар Віталія Кличка» в Дніпропетровській області. Його обрання супроводжувалося в ЗМІ низкою образливої критики з боку видань, що контролюються міською владою.

Колега Сімонова, відомий політик Максим Голосний прокоментував сьогоднішні події:

«Ми спостерігаємо сплановані атаки на політика. І все це через бездіяльність СБУ, поліції та міської влади і обласної. Я вважаю, що відповідальність за обидва теракти в центрі Дніпра, в яких за щасливою випадковістю ніхто не постраждав, мають взяти керівництво СБУ області, поліції та офіційні і тіньові керівники регіону. Свій коментар щодо терактів також має дати голова держави Володимир Зеленський».

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: