В «УДАРі Віталія Кличка» визначилися із лідером на Дніпропетровщині

12 листопада 2021 о 12:30 - 10789

Avatarredaktor


В «УДАРі Віталія Кличка» визначилися із лідером на Дніпропетровщині

Також обрали керівні органи місцевого осередку.

Вперше з часів Революції Гідності в Дніпропетровській області зібралися партійці політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Про це повідомила пресслужба партії.

На установчих зборах обрали керівні органи місцевого осередку.

Одноголосним рішенням членів партії лідером «УДАРу» на Дніпропетровщині було обрано Юрія Сімонова (ліворуч на фото анонсу). Він підприємець, громадський діяч, депутат обласної ради.

«Перед нами тепер стоїть задача відновити роботу партії в області. Створити осередки, залучити до роботи наших однодумців, з якими ми будемо вирішувати проблеми суспільства. Ми бачимо, що держава і суспільство переживають кризу, тому ми розпочинаємо нашу нелегку справу. Я дякую всім за довіру і запрошую до роботи», – сказав у вітальній промові Юрій Сімонов.

В Центральному виконкомі партії ставлять перед Дніпропетровською областю завдання стати не просто великою, але й потужною силою.

Перший заступник голови Центрального виконавчого комітету партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Гоцул (праворуч на фото анонсу) звернувся до дніпропетровських партійців:

«Для того, щоб партія могла прийти до влади за допомогою довіри виборців і реалізувати свою програму, виконати обіцянки, необхідно, перш за все відбудувати структуру. Тому першим завданням для обласної організації – знайти або повернути достойних представників в районах, в містах, в громадах. Людей, які чесно й без зайвого пафосу донесуть до людей ідею і програму партії».

Наразі розбудова партії відбувається всією країною.

Раніше ми повідомляли про опитування дніпрян щодо їх ставлення до партії «УДАР Віталія Кличка».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: