У центрі Дніпра стався вибух: що відомо?

21 липня 2021 о 12:40 - 3229

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У центрі Дніпра стався вибух: що відомо?

Вранці 21 липня у Соборному районі Дніпра відбувся вибух у водостічній трубі офісної будівлі за адресою пр. Яворницького, 25. За попередніми даними постраждалих в результаті вибуху немає.

Вибухова хвиля розірвала трубу, вибила скло на трьох поверхах будівлі. Поліцейські перекрили рух транспорту на ділянці проспекту Яворницького від вулиці Жуковського до Гончара. Пропускається тільки громадський транспорт.

За цією адресою зареєстровано ТОВ “Видавничий будинок “Особи” (код 43614803) – видавця друкованої газети “Лица”.

Коментарій щодо надзвичайної події дав підприємець, депутат обласної ради, власник офісів на другому та третьому поверху цієї будівлі Юрій Сімонов. Він розказав, що через вибух ніхто не постраждав, а також припустив, що вибух міг бути влаштований через політичні мотиви.

Так виходить, що політика у нашому місті так чи інакше пов’язана з криміналом. У цій будівлі арендують офіси різні політичні партії та громадські організації, але на кого конкретно направлені такі дії – невідомо“, – розповів Сімонов.

Зараз на місці працюють слідчооперативна група відділення поліції, вибухотехніки, кінологи, працівники ДСНС і СБУ. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження.

Як “Лица” писали раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: