У Дніпрі продовжують ремонтувати трамвайні переїзди

19 липня 2021 о 16:00 - 9959

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі продовжують ремонтувати трамвайні переїзди

16 липня у Дніпрі почали реконструювати два трамвайні переїзди на перетині пр. Д. Яворницького та вулиць Січових стрільців та Барикадної.

Про це написали у прес-службі Департаменту транспорту та інфраструктури Дніпровської міської ради.

Як повідомляється, роботи будуть проводитися включно до 27 липня. До цього моменту ділянка проспекту буде перекрита, а рух автобусів та трамваїв змінений. Результатом реконструкції зношеного переїзду, як обіцяють в департаменті, буде зручний проїзд цією ділянкою для всіх учасників дорожнього руху.

Ігор Погорєлов, начальник ремонтно-будівельного управління КП “Дніпровський електротранспорт” розповідає, що дані трамвайні переїзди не ремонтувалися майже 25 років.

Обидві ділянки дороги реконструюються за сучасної технологією, в основі якої укладання колій в широкосмугові плити, що знижує шум та вібрацію, коли коліями проходить транспорт

Також окрім колій, на переїздах планують оновити асфальт на проїжджій частині, а також бруківку на пішохідній.

До 27 липня рух перекрестями з вулицею Барикадною та вулицею Січових стрільців буде перекритий, а трамвайні та автобусні маршрути будуть дещо змінені. Трамвай №1 за звичним маршрутом буде курсувати від Залічничного вокзалу до вулиці Центральної і у зворотньму напрямку, а від ДНУЗТ до вокзалу буде курсувати за маршрутом №7. Також змін зазнали маршрути, що проходили через вулицю Січових стрільців. Маршрути № 91, 136, 136-А та 151 будуть робити об’їзд по вулиці Вернадського.

Як “Лица” писали раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: