Заявки на будівництво аеродрому в Дніпрі подали 10 компаній

30 листопада 2020 о 16:00 - 4174

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Заявки на будівництво аеродрому в Дніпрі подали 10 компаній

Очікувана вартість виконання основних робіт з будівництва нового аеродрому в нашому місті – 5,69 млрд гривень.

Але бюджетний комітет парламенту підтримав виділення лише 1,5 млрд грн на проєктування і будівництво міжнародного аеропорту Дніпропетровськ. Про це пише голова Державного агентства інфраструктурних проєктів України Кирил Хомяков у Facebook.

28-го листопада завершився етап подачі цінових пропозицій та почалася прекваліфікація учасників. Далі, в першій декаді грудня, на нас чекає аукціон серед обраних учасників.

Це такі компанії, як: Özaltin İnsaat Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi, ТОВ “Дорожнє будівництво” Альтком “, ТОВ” СК “Ольвія”, ВАТ “СМТ №8”, ТОВ “Ростдорстрой”, ТОВ “Альтіс-Констракшн”, Metag Insaat Ticaret AS, “Блек Сі Консорціум”, ТОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл”, ТОВ “Автомагістраль-Південь”.

Проєкт передбачає побудувати: близько 650 тис. м² аеродромних покриттів з монолітного бетону; аварійно-рятувальні станції; трансформаторні підстанції; очисні споруди дощових стоків; інженерні мережі водовідведення, водопостачання, електропостачання, зв’язку; огородження периметра аеродрому.

На аеродромі також планується встановити світлосигнальне обладнання, радіотехнічні та метеорологічні засоби забезпечення польотів, системи фізичної безпеки будівель і периметра.

Нагадаємо, наприкінці листопада ми писали про те, що на Дніпропетровщині будують нову трасу на аеропорт.

Як відомо, дніпровський аеропорт увійшов до переліку пріоритетних інвестпроектів України до 2023 року, а в листопаді в Дніпрі закінчили підготовку до будівництва нового аеропорту.

Також ми повідомляли про те, що Дніпровський аеропорт відзначили сертифікатом та оштрафували.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: