На Дніпропетровщині будують нову трасу на аеропорт

27 листопада 2020 о 11:00 - 2629

Регіна ОрловаРегіна Орлова


На Дніпропетровщині будують нову трасу на аеропорт

На Дніпропетровщині за програмою Президента «Велике будівництво»  зводять 7-кілометрову ділянку об’їзної Дніпра. Дорога дозволить транзитному транспорту оминати місто. А ще – швидко добиратися від Запорізької траси до міжнародного аеропорту, який саме будують. З ходом робіт ознайомився Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до регіону. 

Про це повідомили у Дніпропетровській ОДА.

«Другу чергу об’їзної зводять за програмою Президента «Велике будівництво». Це – пріоритетний проєкт. Він вкрай важливий з кількох причин. По-перше, розгрузить правий берег обласного центру від транзитного транспорту, переважно вантажівок. По-друге, з’єднає під’їзди до Дніпра з міжнародним аеропортом, який нині будують держава та інвестор. Проєктом передбачена розв’язка на нове летовище. Таким чином, дістатися його можна буде зручно та швидко», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Будівельники облаштують 7 км автошляху з двома двосмуговими проїздами. Він з’єднає Запорізьку трасу Н-08 та дніпровський Південний міст.

Нині будівництво зосереджене на відрізку в понад кілометр.

Підрядники виконують земельні роботи – облаштовують насип під майбутню дорогу. Переносять комунікації – водопровод, газопровод, кабельні мережі зв’язку.

Ходом будівництва Президент України лишився задоволений.

Зведення Південного обходу передбачає роботу над 12 окремими об’єктами, зокрема, комунікаціями, транспортними розв’язками, дорожнім полотном.

Майже половину робіт виконали в попередні роки.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: