Дніпровський аеропорт відзначили сертифікатом та оштрафували

10 листопада 2020 о 16:30 - 3687
Дніпровський аеропорт відзначили сертифікатом та оштрафували

«Міжнародний аеропорт» Дніпропетровськ «відзначили новим сертифікатом на відповідність вимогам ISO 9001. Про це повідомляється на сайті установи.

Аудит проводила незалежна компанія «Бюро Міжнародної Сертифікації», що є нотифікованим органом в системі Міжнародної Сертифікації SIC.

Фахівцями цієї організації була проведена перевірка аеропорту на використання ним міжнародних норм і стандартів, а також робота по передбаченню ризиків і запобіганю виникненням навіть можливості інцидентів. В результаті аудиту фахівці винесли позитивний вердикт, а на підтвердження цього був виданий сертифікат № SIC.MS.008.ISO9001.1841 від 30.10.2020. Документ чинний до 2023 року, але з щорічним підтвердженням.

«Наявність сертифіката на відповідність вимогам стандарту ISO 9001: 2015 є показником високого рівня організації діяльності аеропорту «Дніпропетровськ» та якості послуг, що надаються, дозволяє підвищити інвестиційну його привабливість, поліпшити імідж підприємства серед іноземних і українських партнерів», — йдеться на сайті компанії.

Нагадуємо, що на сьогодні ведуться активні роботи по будівництву нової злітно-посадкової смуги і нового терміналу. І поки одні відзначают сертифікатами аеропорт, інші, такі як Антимонопольний комітет України «Міжнародний аеропорт» Дніпропетровськ » штрафує.

Так за задумом проектувальників має віглядати аеропорт у Дніпрі.

Поділитися: