Юрій Сімонов прокоментував замах на своє життя та версію поліції

14 грудня 2021 о 11:54 - 9339

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Юрій Сімонов прокоментував замах на своє життя та версію поліції

Політик звернувся до поліції з подякою і проханням виправити неточність.

Депутат Дніпропетровської обласної ради, голова облорганізаціїї партії «УДАР Віталія Кличка» Сімонов Юрій Юрійович прокоментував затримання ймовірного виконавця замаху на своє життя.

Нагадаємо, як повідомила Дніпропетровська облпрокуратура, після вибуху автомобілю в центрі Дніпра затримано підозрюваного у готуванні до вбивства депутата Сімонова.

У ексклюзивному коментарі газеті «Лица» політик Юрій Сімонов сказав:

«Хочу подякувати всім органам, які причетні до розслідування. Подякувати їм за оперативність та професіоналізм. Низький поклон цим людям, що вони й у суботу-неділю займалися розслідуванням і затримали ймовірного злочинця.

Але є в них одна неточність. Хотілося б уточнити, що в мене ніколи ні перед ким не було «боргових зобов’язань». Я не знаю, чим керується поліція, коли заявляє про мої «боргові зобов’язання».

Тому хотілося б попросити поліцію, щоб вони якомога скоріше встановили справжні мотиви злочину та справжніх замовників цього злочину. Який може бути повязаний ні з якими моїми фінансовими питаннями, а може бути повязаний лише з моєю активною громадською та політичною позицією». Версія про фінанси вигідна лише одной людині в місті Дніпрі: головному громадському діячу».

Раніше,  шість років тому, 10 жовтня 2014 року на території Дніпропетровської області вбили двома пострілами в спину з обрізу мисливської рушниці, коли він сідав у свій автомобіль, депутата Петровської районної ради Кіровоградської області, волонтера Івана Великого.

«Стріляли з припаркованого поруч ВАЗ-2101 з шашечками «таксі». Причому постріли відбулися дистанційно: в момент вбивства в «копійці» нікого не було. «Аналогів такого способу вчинення злочину у Дніпропетровській області раніше не було», – підкреслив міліціонер. Після цього ВАЗ-2101 зайнявся», – писало тоді LB.ua з посиланням на в.о. начальника жовтоводської міліції Віталія Коваленка.

Раніше «Лица» повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: