Як не виходячи з дому взяти участь у судовому засіданні

21 жовтня 2021 о 11:25 - 3311

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Як не виходячи з дому взяти участь у судовому засіданні

Оn-line участь сторонам судового процесу дозволяє Кодекс адміністративного судочинства України (КАСУ).

Статтею 195 Кодексу адміністративного судочинства України передбачена можливість проведення судових засідань в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів учасників судових справ.

Використання власних технічних засобів учасниками судових засідань є ефективною альтернативою особистій присутності, що сприяє економії часу, ресурсів та оперативності судового розгляду.

Покрокову інструкцію про те, яких вимог необхідно дотримуватись при цьому, у вигляді інфографіки підготував Одеський окружний адміністративний суд.

«Так особам не потрібно витрачати час на трансфер до суду, що особливо суттєво під час застосування обмежень руху громадського транспорту, а всі необхідні документи будуть поряд», – пояснюють судді переваги використання власного комп’ютеру для «ходіння» в суд.

Загалом, з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 суд просить відповідально ставитися до підтримки безпечних для життя і здоров’я умов як працівників суду, так і відвідувачів, та вжити заходів щодо участі у судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Раніше «Лица» писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: