Апеляційний суд зобов’язав дніпровське КП «Теплоенерго» надати доступ до публічної інформації

20 жовтня 2021 о 16:30 - 8470

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Апеляційний суд зобов’язав дніпровське КП «Теплоенерго» надати доступ до публічної інформації

У КП «Теплоенерго» Дніпровської міської ради відмовлялись надавати інформацію щодо всіх транспортних засобів, якими користується на праві власності, оренди тощо.

У липні за позовом Громадської організації «Люстраційна Антикорупційна рада Придніпров’я» Дніпропетровський окружний адмінсуд зобов’язав Комунальне підприємство «Теплоенерго» Дніпровської міської ради надати відомості стосовно всіх транспортних засобів, якими на праві власності, оренди тощо користується КП.

На це керівництво комунального підприємства подало апеляційну скаргу, яка була розглянута 6 жовтня Третім апеляційним адміністративним судом. У результаті суд апеляційної інстанції погодився з рішенням Дніпропетровського окружного адмінсудсуду. Отже, тепер комунальники мають надати доступ до інформації щодо транспорту, яким користується КП “Теплоенерго”.

Олена Гарагуц, керівниця ГО «Люстраційна Антикорупційна рада Придніпров`я» (редакція та видавець інтернет-газети Издание Лица) з цього приводу повідомила:

“Суд апеляційної інстанції погодився з висновками суду першої інстанції, що відповідач порушив вимоги чинного законодавства і є зобов’язаним надати запитувану інформацію, а саме: відомості стосовно всіх транспортних засобів, якими на праві власності, оренди тощо користується Комунальне підприємство «Теплоенерго» Дніпровської міської ради, а саме:

  • №з/п,
  • марка та модель транспортного засобу,
  • рік випуску,
  • державний номер,
  • VIN код,
  • дата останньої реєстрації.

Вважаю, що це судове рішення дуже важливе для громадського контролю за витрачанням коштів комунальними підприємствами, установами і організаціями. І тому “Теплоенерго” відмовилося надати ці відомості, і навіть апеляцію подало. Бо якщо ми виявимо орендований комунальниками автомобіль під рестораном буде ж неприємно, ні?”.

Як повідомила “Платформа прав людини”, юридичну підтримку по справі надала адвокатеса ППЛ Людмила Опришко.

Раніше “Лица” інформували:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: