Які додаткові обмеження ввели у Дніпрі на час дії червоного рівня карантину

19 жовтня 2021 о 15:00 - 7776

EditorEditor


Які додаткові обмеження ввели у Дніпрі на час дії червоного рівня карантину

У Дніпрі у зв’язку з червоним рівнем епідемічної небезпеки введено додаткові обмеження щодо діяльності суб’єктів господарювання.

Як повідомляє сайт Дніпровської міськради, заборонено приймання відвідувачів закладам громадського харчування (бари, ресторани, кафе), торговельно-розважальним центрам, окрім діяльності з надання послуг громадського харчування з адресною доставкою замовлень, а також навинос.

Також діє заборона на приймання відвідувачів у закладах торговельного і побутового обслуговування, окрім тих, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60 % яких призначені для продуктів харчування, пального, лікарських засобів, товарів гігієни, кормів, побутової хімії тощо. Діє заборона на роботу ринків, окрім продовольчих. А також на приймання відвідувачів у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах.

«Водночас перелічені обмеження, окрім заборони діяльності непродовольчих ринків, не застосовуються за умови наявності як у відвідувачів, так і працівників негативного ПЦР-тесту або експрес-тесту чи документа, що підтверджує повний курс вакцинації», – розповів під час пресконференції 19 жовтня директор департаменту торгівлі та реклами міськради Андрій Пильченко.

Він також нагадав, що за порушення згаданих обмежень та правил карантину передбачені штрафні санкції. Для фізичних осіб – від 17 до 34 тис. грн, для юридичних – від 34 до 170 тис. грн. Оформлювати відповідні матеріали можуть як представники поліції, так і виконавчі органи міської ради.

Раніше “Лица” інформували:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: