Вторинний ринок авто у Дніпрі: популярні марки та ціни

17 листопада 2020 о 15:30 - 2892

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Вторинний ринок авто у Дніпрі: популярні марки та ціни

Учора ми писали про те, що в Дніпрі на новорічні свята містянам влаштують свято в парку Глоби з ялинкою, яка коштує як новеньке (2020 року виготовлення) авто марки Audi Q7.  І нехай на дорогах нашого міста можна зустріти автомобілі і більш високої ціни, все ж набагато частіше ми бачимо недорогі автівки звичайних громадян.

Так які авто купують мешканці Дніпра, і які продають? Ми вирішили проаналізувати вторинний ринок легкових автівок в нашому місті, та виділити серед них ТОП-5.

На сайті з пошуку та розміщення оголошень OLX список авто, що були у вжитку, очолює Opel Astra G 1.6 16v універсал 1999 року виготовлення, з механічною коробкою передач та бензиновим двигуном, що, зважаючи на різке подорожчання пального (бензин марки А 92 подорожчав на 2 грн за 2 дні) та на об’єм двигуна цієї моделі робить авто дещо невигідним в експлуатації. Проїхало авто, як вказується в об’яві, 276 000 км, та обладнане самим мінімумом додаткових опцій: кондиціонером, сигналізацією та електропідьомниками вікон. Вартість авта 3 500 $, тобто за курсом на 17 листопада, 98.114 гривень.

Майже за таку ж ціну в Дніпрі можна купити передньопривідний універсал Волжського автомобільного заводу ВАЗ 2111 з ГБО4, тобто двигун перероблений на споживання газу, а сама газова установка четвертого покоління. Хазяїн цієї машини забажав за неї аж 3.100 $ (86.901 грн.) можливо тому, що вона досить нова (2010 року) та мала одного власника. Прохало російське авто теж небагато, якщо вірити автору об’яви, усього 152 км. Незважаючи на те, що: «Кузов без корозії (пороги, арки, крила, двері, днище все ціле) Технічно все обслуговано. Салон зберігся відмінно», торгуватися та збивати ціну можливо.

А ось авто вже вищого класу ніж Opel, а у порівняння до ВАЗу ми його зовсім ставити не будемо. На дошці об’яв авто, що продаються в Дніпрі, з’явився Volkswagen Passat B7 2013 року виробництва. Це авто з типом кузова седан вартує вже 9.900 $ (277.523 гривень). Ціни додає комплектація SE, тобто Special Edition – спеціальна пропозиція від автовиробника. У цієї моделі, наприклад, це чорний шкіряний салон, кермо в шкірі, підігрів сидінь, литі диски. Двигун авта працює на бензині, а пробіг складає 70 000 км.

Для більш економних дніпрян теж є пропозиції. Наприклад невилике авто Mini Cooper 2004 року за 2.800 $ (78.491 грн.). Це авто не пройшло растоможку, тому, мабуть, стільки і коштує, та стан авта дуже гарний. Шкіряний салон, кліматконтроль, зимова гума. Власник пише, що торгуватися особливо не буде, але є варіант обміну цього бензинового автомобіля з пробігом 174 тис. км на авто з українською реєстрацією.

Саме «працьовите» авто з нашого невеликого рейтингу – Renault Kangoo Maxi. Воно має максимально великий, подовжений кузов для перевезення навіть меблів. Це автомобіль 2013 року з двигуном на дизельному палеві та пробігом 157.100 км. Власник пише, що машина була привезена у 2016 році з Германії, де обслуговувалась у заводських умовах. У нас вже автомобіль пройшов технічне обслуговування у ліцензованого дилера Renault, тому і ціна в залізного коня відповідна – 7.700 $ (216.592 грн).

За рахунок того, що складається переднє сидіння, повна вантажна площа може становити в довжину 2.7 метри.

Ось такі різні за ціною, кузовом та комплектацією авто продаються у Дніпрі. Оголошень на інтернет-дошках з’являється дуже багато, за годину приблизно 30 штук. Пропозиції дуже різноманітні, але вибір завжди залишається за споживачем.

Оголошення взяті з сайта OLX.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: