В Дніпрі встановлять новорічну ялинку за ціною іномарки преміум класу

17 листопада 2020 о 09:00 - 5200

Євген ОхайнийЄвген Охайний


В Дніпрі встановлять новорічну ялинку за ціною іномарки преміум класу

Міська рада Дніпра оголосила новий тендер на установку новорічної ялинки в парку Глоби на загальну суму 2,4 млн грн. Тендер  розміщений на сайті державних закупівель ProZorro.

Скасування старого тендера пояснюють тим, що організовувати закупівлі ялинки і не закупати ялинкові прикраси, безглуздо.

У новому тендері зазначено, що буде встановлена ​​одна новорічна стовбурова штучна ялинка висотою 18 м. В “комплекті” до дерева повинні додаватися: світлодіодна ялинкова гірлянда, ЗD піксельна маківка “Шар”, декоративна огорожа для ялинки 18 м, іграшки: “пластикові кулі” діаметром 150 мм і 200 мм кількістю 544 штуки. Аукціон має відбутися 23 листопада. Орієнтовна вартість всього цього – 2,4 млн грн.

Нагадуємо, що раніше КП «Дирекція територій і об’єктів рекреації» оголошувала тендер на ялинку вартістю усього 920 тисяч грн. В цю суму повинні були війти вартість транспортування, страхування, завантаження, розвантаження, доставлення до місця знаходження замовника.

Нова ялинка буде дорожчою на 1 млн 400 тисяч грн. Куди після кожного року зникають ялинкові прикраси і чому їх неможливо використовувати повторно – запитання до відповідного КП та міськради. До речі, за таку суму можна купити новеньке авто.

Наприклад, Audi Q7 2020 року коштує саме 2,4 млн грн.  

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: