Віртуальний світ у театрі: з нагоди Різдва діти області отримали квитки на казкову виставу

28 грудня 2021 о 09:00 - 10301

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Віртуальний світ у театрі: з нагоди Різдва діти області отримали квитки на казкову виставу

Подарункові запрошення до ДРАМіКОМу малеча отримала від голови обласної ради Миколи Лукашука.

Про це повідомляє Дніпропетровська облрада.

Театр підготував для малят регіону дивовижну виставу.

«Робити добрі вчинки легко і приємно. Особливо, коли надихає атмосфера новорічних свят! Сучасну малечу майже неможливо уявити без комп’ютерних ігор. І це не «вбивці часу», як вважають деякі батьки. Це інструмент, з допомогою якого діти можуть навчитись працювати в команді, розвинути стратегічне мислення, прискорити реакції на зорові сигнали й, навіть «підтягнути» англійську. Дніпропетровський театр драми та комедії першим в Україні об’єднав зусилля із Федерацією кіберспорту України UESF та підготував для малят регіону дивовижний дарунок. Нова вистава є міксом реального й віртуального світів й вчить глядача як обернути час у відеоіграх на користь», — розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Все дійство у виставі вибудоване на спецефектах. Актори вдягнуті у костюми з люмінесценцією. Навіть грим — флуоресцентний.

«Ця вистава написана українською письменницею Юліта Ран саме для нашого театру, — розповідає Сергій Мазаний, директор театру драми та комедії. — Казка «Новорічні пригоди геймерів» розповідає про дітей, які потрапили в комп’ютерну гру, аби подолати шкідливий вірус. Здолати труднощі герої можуть тільки разом. Так ми хочемо показати, що кіберспорт і геймінг — не одне й те саме. В іграх та Інтернеті загалом є багато чого корисного. Важливо правильно користуватись цим інструментом».

Після вистави усі маленькі глядачі за підтримки депутатів обласної ради отримали солодкі подарунки.

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: