Вілкул проводить власне розслідування обставин загибелі мера Кривого Рогу

05 вересня 2021 о 10:51 - 8289

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Вілкул проводить власне розслідування обставин загибелі мера Кривого Рогу

Олександр Вілкул повідомив, що розпочав власне розслідування смерті мера Кривого Рогу Костянтина Павлова.

Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook.

За словами Олександра Вілкула, у розповсюждених нещодавно відеоматеріалах з камер спостереження у будинку Павлова, які свідчать на користь начебто самогубства мера Кривого Рогу, спеціалісти бачать безліч нестиковок.

“Поширене для кому-то дуже вигідної версії самогубства відео вже направлено мною для ретельного аналізу європейським експертам, і вже є перші шокуючі висновки експертизи. Прикладаю й інші кроки – всі можливі в даній ситуації і законодавчих рамках – щоб встановити правду”, – написав Олександр Вілкул.

Він вважає, що деякі правоохоронці знають справжні обставини трагедії.

“Я вірю в вашу чесність і в те, що ви поділитесь цією інформацією. Якщо треба винагороду – я не пошкодую будь-яку суму, мова може йти про десятки тисяч доларів. Вони є у мене в декларації. Шліть матеріали на пошту pavlov.pravda@gmail.com – анонімність гарантую і торгуватися не буду”, – пише політик.

Вілкул додав сюжет телеканалу «Перший міський», з якого випливає, що злите в мережі відео з камер в будинку Павлова знаходилося до цього 10 днів в потужному редакторі відео, на якому монтують фільми для Голівуду.

“Що за цей час було вирізано, додано або змонтовано перед зливом для нав’язування версії самогубства? Я не фахівець, тому без коментарів, будуть висновки європейських експертів. Але як це могло бути зроблено за 10 днів – подивіться самі. До речі, камери будинку Кості знімали тоді і знімають зараз у відмінній якості, а не в такій, як нам показали”, – наголосив Вілкул.

Відеосюжет від “Першого міського” Кривого Рогу:

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: