Секретар міськради Кривого Рогу самоусунувся на користь Юрія Вілкула

25 серпня 2021 о 13:36 - 6405

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Секретар міськради Кривого Рогу самоусунувся на користь Юрія Вілкула

Під час сесії міськради Кривого Рогу секретар Олександр Котляр, обраний від президентської партії “Слуга народу”, склав з себе повноваження.

Про це повідомляє Dnipro.depo.ua.

Відповідне рішення про складання обовʼязків секретарем міськради підтримали 33 депутати. Сам Котляр свій вчинок пояснив тим, що хоче відвести від себе підозри у зацікавленості в загибелі міського голови Кривого Рогу Костянтина Павлова.

“З 16 серпня я неодноразово чув від різних людей, що я є перша особа, яка зацікавлена у тих подіях, що відбуваються у нашому місті. Я ніколи не тримався за посаду”.

Як повідомив “Перший міський”, від депутатів надійшла пропозиція про обрання головуючим на сесії колишнього очільника міста Юрія Вілкула. Згідно із ч. 3 статті 59 Закону про місцеве самоврядування секретар міськради обирається за пропозицією міського голови або кількістю не менше ніж половини депутатів, обраних до складу ради. Пропозиція на секретаря була лише одна – Юрій Вілкул. Його кандидатуру затвердили шляхом таємного голосування. Позначку «за» у бюлетені поставили більшість депутатів. Таким чином до призначення ЦВК нового виборчого процесу у Кривому Розі обов’язки міського голови виконуватиме Юрій Вілкул.

Як інформує “Весь Кривий Ріг”, рішення про складання повноважень секретар міськради Котляр прийняв без консультацій з однопартійцями. Тому фракція ПП «Слуга Народу» покинула сесійну залу.

Раніше «Лица» також писали: в Україні має з’явитися ще один державний вихідний, – Володимир Зеленський.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: