Загибель мера Кривого Рогу: версії слідства

16 серпня 2021 о 09:21 - 12585

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Загибель мера Кривого Рогу: версії слідства

У поліції є три версії загибелі мера Кривого Рогу Костянтина Павлова, чиє тіло знайшли на ганку власного будинку в селі Вільне.

Про це повідомив директор комунікацій МВС Артем Шевченко в ефірі телеканалу “Україна 24” в неділю ввечері.

“Кількість варіантів обмежена: це або вбивство, або самогубство, або необережне поводження зі зброєю. Таке буває”, – мовив Шевченко.

За його словами, необхідно провести первинні слідчі дії, зрозуміти, що стало причиною інциденту. Також потрібно провести експертизу зброї.

“Первинні слідчі дії покажуть ознаки ймовірності одного з трьох варіантів”, – підкреслив спікер МВС.

За словами директора комунікацій МВС, судово-медична експертиза оперативно встановить причину смерті Павлова, а також характер поранення. Однак балістична експертиза, яка вивчить саму зброю, може зайняти трохи більше часу.

“Поліцейські Дніпропетровської області проводять слідчі дії. Завтра картина буде більш-менш очевидна ніж та, яка сьогодні. Давайте почекаємо “, – підсумував Шевченко.

Як ми писали, поліція відкрила кримінальну справу за фактом загибелі Павлова. А Президент України Володимир Зеленський має намір зібрати керівників правоохоронних органів у зв’язку з цим інцидентом.

У той же час соратники загиблого не вірять у можливість самогубства. Юрій Вілкул, попередних Павлова на посаді мера Кривого Рогу, розповів  сайту “Страна”, що дізнався про трагедію від заступника мера – Андрія Гальченко. З його слів, Костянтин Павлов знаходився на відпочинку з дружиною, приїхав до Кривого Рогу в суботу на встановлення флагштока до Дня Незалежності. У будинку в день трагедії Павлов знаходився один. У те, що це могло бути самогубство, Юрій Вілкул не вірить.

“Він був моїм близьким другом. Знаючи, які у нього були стосунки з дружиною, з сином – він не міг цього зробити. Я в це не вірю”, – зізнався Юрій Вілкул у коментарі “Стране”.

Він також розповів, як сприйняв новину про смерть Павлова.

“У мене був шок. Це жахливо. Він не міг би зважитися на те, щоб кинути їх. Я не знаю, що могло трапитися, щоб таке сталося. Ніяких конфліктів у нього напередодні ні з ким не було. Принаймні, я про це не знаю. В самогубство я не вірив, не вірю і не хочу вірити”, – додав Юрій Вілкул.

На питання про те, кому могла бути вигідна смерть Костянтина Павлова, якщо це було не самогубство, Юрій Вілкул відповів: “Я не можу коментувати такі речі. У вас мільйон версій, а у мене два мільйони”.

“Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: