СБУ припинило діяльність одного з найвпливовіших злочинних угруповань Кривого Рогу

10 серпня 2021 о 18:00 - 1921

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


СБУ припинило діяльність одного з найвпливовіших злочинних угруповань Кривого Рогу

СБУ у Кривому Розі викрила та припинила діяльність злочинного угруповання, яке вважається одним із найнебезпечніших та найвпливовіших у місті.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Як пишуть співробітники Служби безпеки, більша частина учасників угруповання – місцеві криворіжани, які вже не раз скоювали адміністративні правопорушення та кримнальні злочини. Кожен з учасників виконував певну, визначену роль, та підпорядковувався злочинній “ієрархії” яка існувала багато років. На вершині цієї ієрархії був громадянин, якого у вузьких колах називають “смотрящім” за містом Кривий Ріг.

Члени злочинного угруповання спеціалізувалися на вимаганні займалися рекетирством та “кришуванням” малого бізнесу на околицях Кривого Рогу.

Ватажок злочинців а також чотирі інші члени були затримані під час отримання “данини” у вигляді $30 тисяч. Цю суму один із криворізьких бізнесменів передавав угрупованню заради того, щоб вони не заважали йому займатися підприємницькою діяльністю.

У затриманні злочинців приймали участь слідчі ГУНП у Дніпропетровській області, а також Дніпропетровської обласної прокуратури. Наразі учасникам повідомлено про підозру, а також перевіряється відношення інших людей та силових/правоохоронних органів до даного злочинного угруповання.

Як “Лица” писали раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: