Військову базу під Дніпром переписали на дитину (фото)

13 травня 2021 о 16:30 - 957

AvatarVirsavia Gonchar


Військову базу під Дніпром переписали на дитину (фото)

У селі Долинське, біля Дніпра, військова база за документами належить 8-річній дитині.

Як розповідає дніпровська юристка Наталія Ешонкулова, вона помітила в реєстрі онлайн-сервісу з перевірки діяльності компаній – YouControl – декларацію про те, що військова база в селі Долинське з лютого 2015 року стала належати Ярославу Віталійовичу Мархасіну, якому на той момент було два роки. Зараз дитині 8 років.

Хлопчик є сином колишнього заступника мера міста Віталія Мархасіна і місцевої судді Світлани Ніколайчук. Звідки у подружжя знайшлися 130 000 доларів США на придбання цієї ділянки землі – залишається лише здогадуватися.

Наталя Ешонкулова підкреслює, що зараз військова база в Долинському здається в оренду. Про це їй особисто повідомив чоловік, якому пропонували орендувати територію і який зробив такі фото:

На фотографіях добре видно, що всередині будівлі немає нічого стратегічно важливого для оборони країни, крім наполовину складених металевих конструкцій. При цьому, як зазначає Наталя, в кадастровій записці, військова база числиться на рахунку військової частини.

Юристка з’ясувала, що чоловік і жінка “віджали” у держави лише капітальні споруди на території військової бази. А ось порослі бур’яном околиці таких будівель вони залишили Україні. Ось так виглядають околиці:

Для відновлення справедливості Наталія Ешонкулова від імені правозахисної організації “Укри” написала кілька скарг на суддю Світлану Ніколайчук, яку відправила до Вищої ради правосуддя України, але там без пояснень відмовилися розглядати документ.

Потім Наталя відправила скаргу в національне “Агентство з питань протидії корупції”, де вирішили, що нічого поганого в ситуації немає – на саму суддю Світлану Ніколайчук об’єкт не записаний.

У зв’язку з цим Наталія Ешонкулова написала ще одну скаргу, але вже в місцеву військову прокуратуру. Там пообіцяли передати документ на розгляд в Державне бюро розслідувань.

Якщо в ДБР скаргу не стануть розглядати,  Наталія має намір зібрати всі відмови і звернутися з ними за допомогою в просуванні справи до депутатів.

Раніше “Лица” також писали:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: