У Павлограді будується найпотужніший в Україні асфальтобетонний завод

13 травня 2021 о 11:00 - 766

AvatarVirsavia Gonchar


У Павлограді будується найпотужніший в Україні асфальтобетонний завод

В Павлограді будують найпотужніший в Україні асфальтобетонний завод MARINI TOP TOWER 4500 продуктивністю 340 тонн на годину.

Про це повідомив на Facebook повідомив координатор програми “Велике будівництво” Юрій Голик.

До моменту початку роботи цього заводу, формально найпотужніший завод – це завод цієї ж компанії в Дергачах Харківської області продуктивністю 320 тонн на годину.

“Монтаж заводу в Павлограді здійснюється двома кранами вантажопідйомністю 35 тонн і одного 110 тонн.  Запасів щебеню близько 40 000 тон. Цей завод, як і ще три інших, будуть працювати вже з кінця травня на ремонт траси Дніпро – Павлоград. Торги на ремонт цієї траси в ProZorro відбулися на початку цього тижня”, – пише Юрій Голик.

Роботи на на трасі Дніпро-Павлоград почнуться наприкінці травня. Ця траса – частина траси М-30 Стрий – Знам’янка – Ізварине, яка буде відремонтована вся до Дня Незалежності. Це означає, що трохи більше 70 кілометрів чотирьохсмуговій траси буде відремонтовано за три місяці.

Паралельно вже йдуть роботи на цій же трасі від кордону з Кіровоградською областю до Криничанського поста поліції і від Павлограда до кордону з Донецькою областю.

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: