Відрементовану вулицю Дніпра на рік перекриють для пішоходів

11 грудня 2020 о 15:30 - 1114

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Відрементовану вулицю Дніпра на рік перекриють для пішоходів

У Дніпрі планують перекрити тротуар на вулиці Короленка. Відповідний проект рішення розміщений на сайті Дніпровського міської ради.

Перекривати тротуар на Короленка будуть на період з 16 грудня 2020 по 31 грудня 2021 року. У цей період компанія “Клаб Хаус Короленко” буде споруджувати житловий будинок. Роботи і, відповідно, перекриття тротуару планується в районі будинків №41 та 43. 12 жовтня ми повідомляли, що прокуратура розслідуватиме заборону руху транспорту по вул. Короленка в Дніпрі.

Якщо мер підпише розпорядження, то, в свою чергу, “Клаб Хаус Короленко” бере на себе зобов’язання зберегти існуючі комунікації та благоустрій навколишньої території. Відзначимо, що товариство з обмеженою відповідальністю “Клаб Хаус Короленко” зареєстровано як раз в житловому будинку за адресою вул. Короленка, 43.

Згідно з даними аналітичної платформи YouControl, компанія має статутний капітал у розмірі 1000 грн, що може свідчити про фіктивність фірми. Основний вид діяльності – організація будівництва споруд. Керує підприємством Михайло Нікіфоров. Кінцеві бенефіціари – Олена Воронезька і Валентина Самбурська.

Нагадаємо, «Фонд Олександра Фельдмана» побудує на Дніпропетровщині перший екопарк.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: