«Фонд Олександра Фельдмана» побудує на Дніпропетровщині перший екопарк

10 грудня 2020 о 18:30 - 1142

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


«Фонд Олександра Фельдмана» побудує на Дніпропетровщині перший екопарк

Інвестор отримав 88 га, документи ще на 92 га нині готують. На цій території зведуть масштабну зону відпочинку, де можна буде побачити тварин та птахів з усього світу.

Про це повідомив очільник регіону Олександр Бондаренко.

«Екопарк – необхідний та важливий для Дніпропетровської області. По-перше, в нас є проблема поганої екології, а цей проєкт створить здорові умови для відпочинку людей. Вони зможуть пройтися великим парком, де більше 15 тис дерев, кущів та понад 1 тис тварин. По-друге, провести дозвілля тут зможуть не тільки мешканці нашої області. Найбільший в Україні екопарк буде туристичним магнітом, який зацікавить і відвідувачів з інших регіонів. По-третє, податки від його роботи надходитимуть до місцевого бюджету», – зазначає голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Екопарк зведуть під Дніпром – в Підгородненській громаді. Землю інвестору передали в оренду на 49 років. Документи у Дніпропетровській ОДА підписали начальник Головного управління Держгеокадастру регіону Дмитро Свердлін та голова правління благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» Олександр Фельдман.

«У нас вийшов подібний успішний проєкт у Харкові. Але там – обмежена територія, розгулятися ніде. А тут – чисте поле. З італійцями ми плануємо висаджувати дерева, з німцями та чехами – розставляти тварин. Хочемо зробити ідеально правильно, – сказав Олександр Фельдман. – Це буде не зоопарк, а сафарі парк з цікавими зонами для кожного члена сім’ї. Його можна буде оглянути на  машині, на човні або пішки. Буде багато «контактних» майданчиків для спілкування з тваринами»

За планом, будуватиме та оснащуватиме парк приватний інвестор. Обласним коштом до зони відпочинку підведуть комунікації.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: