Прокуратура розслідуватиме заборону руху транспорту по вул. Короленка в Дніпрі

12 жовтня 2020 о 08:05 - 4532

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Прокуратура розслідуватиме заборону руху транспорту по вул. Короленка в Дніпрі

На 29-й день після вступу в законну силу рішення суду, яке зобов`язувало облпрокуратуру внести до ЄРДР відомості стосовно порушення діючого законодавства під час проведення реконструкції на вул. Короленка у Дніпрі, – прокуратура виконала рішення суду.

Про це повідомляє «ЗОВ». Відповідна ухвала суду опублікована у Єдиному держреєстрі судових рішень.

Заяву до прокуратури та скаргу до суду подав дніпровський активіст Всеволод Новохатько.

«11.08.2020р. він подав у порядку ст. 214 КПК України до прокуратури Дніпропетровської області заяву про злочин, який виявляється в порушенні діючого законодавства під час проведення реконструкції на вул. Короленка, після якої на ділянці від просп. Дмитра Яворницького до вул. Челюскіна заборонено рух автотранспорту, що свідчить про використання службового становища та самоуправство. …

В поданій заяві просив внести відомості до ЄРДР відносно заступника міського голови м. Дніпро, директора департаменту благоустрою ОСОБА_2 (Михайла Лисенка – ред.) та інших посадових осіб», – йдеться в судовому документі.

Також опубліковано витяг з ЄРДР по кримінальному провадженню № 42020040000000677 від 23.09.20202:

Нагадаємо, жвавий відрізок вулиці Короленка, без проведення консультацій з мешканцями Дніпра, міськрада у 2019 році вирішила зробити пішохідним.

На реконструкцію 170 метрів вулиці витратили більше 125 мільйонів гривень з міського бюджету.

На вул. Короленка зрізали всі дерева. В підсумку, коли журналісти «Лиц» у липні цього року заміряли температуру на кам’яній лавочці вулиці Короленка, та становила 55,9°С.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: