Відомий політолог Андрій Золотарьов про святкування Дня міста в Дніпрі: рейтинг – все, життя – ніщо

14 вересня 2020 о 16:11 - 2211

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Відомий політолог Андрій Золотарьов про святкування Дня міста в Дніпрі: рейтинг – все, життя – ніщо

Епідемія в Ухані розпочалася саме після святкування китайського нового року.

Про це керівник Центру «Третій сектор», політолог, політтехнолог Андрій Золотарьов нагадав, коментуючи «Лицам» масові заходи попри карантин під час святкування Дня міста Дніпро.

«Тоді (в Ухані, перед святкуванням китайського нового року – ред.) градоначальники проігнорували попередження лікарів. В результаті весь світ на карантині, і вже майже мільйон життів, які забрав короновірус», – пояснив він.

Андрій Золотарьов припускає, що причина нерозсудливості міського голови Дніпра в тому, що його рейтинг напередодні виборів-2020 «уперся і не росте».

«Закономірно виникає питання: чи варто було в гонитві за рейтинговими балами влаштовувати безпрецедентні за масштабом масові гуляння, ризикуючи здоров’ям і життями городян в той час, коли по всій країні йде зростання захворюваності.

Не всі городяни можуть розуміти і в повній мірі оцінити серйозність ситуації, але мер, як держслужбовець 1 рангу не може вести себе настільки безвідповідально, ігноруючи всі вказівки керівництва країни і особисте звернення головного санітарного лікаря області до Філатова.

Можливо, проблема в тому, що рейтинг мера уперся і не росте, щоб його команда вже не робила. І екстрасенси були, і зеленка була, і скелети відкопували. Тепер зважилися на масові гуляння», – сказав політтехнолог.

Скупчення людей в період пандемії (фото святкування Дня міста Дніпро – 2020)

 

На його думку, наразі Корбан і Філатов повторюють ситуацію з Іловайською авантюрою, коли в гонитві за лаврами переможців вони загнали бійців в котел.

Андрій Золотарьов сказал:

«Нинішнє свято – це така собі «філатівська рулетка», коли один інфікований може заразити десятки і сотні людей.

Поки у Корбана і Філатова бенефіс, той же Сергій Риженко вже тиждень не виходить з ковідного відділення обласної лікарні ім. Мечникова. Адже легко викопати 600 могил, а зробити все, щоб люди туди не потрапили – дуже складно.

Швидше за все, через пару тижнів дніпровський градоначальник буде у властивій йому хамській манері розповідати, що у всьому винен Президент і за боротьбу з вірусом відповідають лікарі.

Це в стилі Корбана і Філатова: вкрасти чужий успіх, і ховатися в кущах якщо раптом запахло смаженим.

Повторюється ситуація, як і c Іловайською авантюрою, коли вони в гонитві за лаврами переможців загнали бійців в котел, а той же Риженко зі своїми лікарями цілодобово не виходили з операційних і приймали по 200 чоловік на день, рятуючи бійцям життя».

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: