Міністр Степанов звернувся до керівництва Дніпра щодо святкування Дня міста

13 вересня 2020 о 15:37 - 17445

verasta3verasta3


Міністр Степанов звернувся до керівництва Дніпра щодо святкування Дня міста

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов закликав керівництво Дніпра бути відповідальними перед своїми громадянами через проведення урочистих заходів під час святкування Дня міста та передивися кадри з італійського міста Бергамо. Про це він заявив 13 вересня під час щоденного брифінгу, – повідомляє прес-служба МОЗ України.

«Сьогодні мережу облетіли світлини з дня святкування Дня міста Дніпро, на якому зібралися тисячі людей. Така легковажність місцевої влади обурює, адже вони усвідомлюють, які ризики має COVID-19.

Розумію, що зараз йдуть політичні процеси, але от так брати й проводити концерти, масові заходи? Я вже навіть не говорю, що такі заходи взагалі заборонені постановою Кабміну. І заборонені вони саме через те, що загрожують виникненню нових спалахів хвороби», – зазначив Міністр.

Максим Степанов також наголосив, що лише декілька людей з COVID-19, які були присутні на святкуванні, можуть інфікувати сотні й тисячі людей.

«Потужності медичної системи мають межу. Є обмежена кількість лікарів, які здатні надавати цю допомогу. І якщо хтось забув, що може бути, коли медична система перевантажена та не здатна вчасно надати медичну допомогу, то передивіться кадри з італійського міста Бергамо», – додав очільник МОЗ.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: