Відбулися вибори голови Дніпровського апеляційного суду

07 жовтня 2021 о 11:55 - 3048

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Відбулися вибори голови Дніпровського апеляційного суду

Також обрали секретаря судової палати з розгляду кримінальних справ.

На виконання вимог частини 3 статті 20 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» 07 жовтня 2021 року у Дніпровському апеляційному суді пройшли збори суддів.

Про це повідомляється на офіціальному сайті суду.

«Відповідно до порядку денного, головним питанням зборів стало обрання голови Дніпровського апеляційного суду та секретаря судової палати з розгляду кримінальних справ», –  йдеться в інформації.

Згідно з вимогами чинного законодавства шляхом таємного голосування суддів, які працюють у Дніпровському апеляційному суді, головою Дніпровського апеляційного суду обрано Деркач Наталію Миколаївну.

Як повідомляється, за її кандидатуру проголосували 19 суддів з присутніх, ще 5 суддів відділи свій голос за іншого кандидата Мудрецького Романа Володимировича.

Таким чином, за результатами зборів суддів на посаду голови Дніпровського апеляційного суду строком на три роки було обрано  Деркач Наталію Миколаївну, а секретарем судової палати з розгляду кримінальних справ – Коваленко Ніну Василівну.

Також зазначається, що для прозорості проведення виборів голови суду та секретаря судової палати з розгляду кримінальних справ рішенням зборів суддів було запрошено представників ЗМІ, телеканали «Відкритий», «Дніпро.TV», газета «Наше місто» та інші.

Раніше «Лица» писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: