Гірники Криворізького залізорудного комбінату виграли апеляцію у справі з підприємством

15 вересня 2021 о 20:00 - 2713

Регіна ОрловаРегіна Орлова


Гірники Криворізького залізорудного комбінату виграли апеляцію у справі з підприємством

Гірники Криворізького залізорудного комбінату виграли апеляцію у справі з підприємством. Майже рік КЗРК судився з десятьма гірниками через підземну акцію протесту, яка розпочалась 3 вересня 2020 і тривала півтора місяця.

Про це повідомляє Суспільне. 

14 вересня судді Дніпровського апеляційного суду скасували рішення Жовтневого районного суду Кривого Рогу стосовно восьми гірників.

У травні цього року суд першої інстанції визнав неправомірними дії працівників. Відповідачі та представники захисту гірників підтримали результат судового розгляду.

“Рішення Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області від 7 травня 2021 року в частині задоволення позивних вимог – скасувати, та ухвалити в цій частині нове рішення – про відмову в задоволенні зазначених позивних вимог, в інший частині рішення залишити без змін”, – говорить суддя Дніпровського апеляційного суду Вікторія Зубакова.

“Фактично суд прийняв позицію того, що жодна з позивних вимог “Криворізького залізорудного комбінату” не була обґрунтованою і на сьогодні не є задоволеною”, – говорить представник захисту Олександр Мотуз.

“Справедливість восторжествувала. Не усі суди продажні. КЗРК отримало по заслугах. Гадаю, вони зроблять висновки, у нас поліпшаться умови праці”, – говорить відповідач Олександр Потапенко.

Представники КЗРК рішення колегії суддів коментувати відмовилися.

Раніше “Лица” писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: