Вакцинованим американцям дозволили зняти маски

14 травня 2021 о 12:00 - 1431

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Вакцинованим американцям дозволили зняти маски

Це один із символів того, що пандемія поступово знижується. У Сполучених Штатах людям, повністю вакцинованим проти Covid-19, більше не потрібно носити маски на відкритому повітрі.

Про це оголосили в четвер у Центрі з контролю і профілактиці захворювань США (CDC), – повідомляє Le Monde.

Таким людям також більше не потрібно підкорятися правилам фізичного дистанціювання, за деякими винятками, додали у CDC, заявивши, що вони сподіваються, що рекомендації спонукатимуть американців пройти вакцинацію.

«За останні два тижні ми спостерігали дані, які показують, що ці вакцини працюють реально, що вони стійкі до штамів і вакциновані з меншою ймовірністю передають вірус», – йдеться в повідомленні агентства.

Однак CDC рекомендує вакцинованим людям носити маски в літаках і поїздах, а також в аеропортах, громадському транспорті, лікарнях або медцентрах.

«Якщо ви повністю імунізовані, вам більше не потрібно носити маску!”, – сказав також президент США Джо Байден в короткій промові.«Я думаю, що це великий крок, важливий день», – додав він, закликавши всіх американців, які ще не пройшли вакцинацію, зробити це без зволікання.

Довідково

Пандемія забрала життя більше 3,3 мільйона чоловік у всьому світі з тих пір, як ВООЗ повідомила про початок хвороби в кінці грудня 2019 року, згідно зі звітом, підготовленим Agence France-Presse з офіційних джерел у четвер, 13 травня. Але ці цифри в глобальному масштабі занижені. Вони засновані на щоденних звітах національних органів охорони здоров’я без урахування переоцінок на основі статистичних даних.

“Лица” також писали:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: