В одному з театрів Дніпра дітям подарували новорічну казку

30 грудня 2021 о 12:00 - 13482

Євген ОхайнийЄвген Охайний


В одному з театрів Дніпра дітям подарували новорічну казку

28 грудня за підтримки депутата Дніпропетровської обласної ради Юрія Сімонова та блоку Вілкула «Українська перспектива» для дітей із різних районів Дніпра було організовано унікальне свято.

Про це повідомляє Мost-dnepr.

Цілий зал Дніпровського академічного театру драми та комедії був у їхньому розпорядженні. Діти вирушили у новорічну та загадкову подорож у віртуальний світ разом із героями вистави «Пригоди геймерів». Новорічну пригоду підсолодили солодкими подарунками.

Сценарій вистави «Пригоди геймерів» було написано спеціально для Дніпровського театру драми та комедії. Унікальний він і тим, що вперше кожен маленький глядач зміг взяти участь у постановці.

Радник депутата Дніпропетровської обласної ради Юрія Сімонова Євген Поляруш розповідає, що саме перед Новим роком діти чекають на диво, а завдання дорослих втілити ці очікування в реальність. Що й зробила команда депутата Юрія Сімонова.

«Ми перебуваємо зараз у Театрі драми та комедії. 28 грудня проходить класна вистава, присвячена Новому року та дітям, яка дарує маленькому глядачеві відчуття дива. Вона називається “Пригоди геймерів”. Це зараз актуально для дітей, певен, їм буде цікаво. Нас чекає цікава новорічна казка: Дід Мороз, Снігуронька, ялинка, безліч призів та класний настрій», – розповів Євген Поляруш.

Радник депутата розповідає, що за підтримки депутата обласної ради Юрія Сімонова було викуплено всю залу.

«І на безоплатній основі запросили сюди дітей із різних районів Дніпра. Також близько 600 дітей отримають новорічні подарунки від фракції та депутатів», – сказав він.

Тетяна Кузьменко прийшла на спектакль із сином та донькою. Для них це можливість наповнитися новорічною атмосферою.

«Дуже важливо організовувати для дітей такі свята. У батьків із зарплатами зараз складно, але кожному дорослому хочеться подарувати дитині відчуття свята, на яке діти так чекають. До Нового року – це шикарний подарунок, для малюків – це казка», – розповіла вона.

Раніше «Лица» також писали про те, що молодіжна рада Дніпра передала матеріали лікарні ім. Руднєва.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: