8 серпня в Кіровоградській області сталася аварія, внаслідок якої загинув волонтер дніпровського благодійного фонду. Він перевозив тіла Захисників.
Про це повідомили в Інформаторі.
До свого 33-річчя Павло Бєлков не дожив один день.
Хлопець народився у Вознесенську, що на Миколаївщині. Волонтерив давно, а під кінець минулого року доєднався до фонду “ДіД”. Про це Інформатору повідомив один з волонтерів Дмитро.

На момент аварії хлопець разом з напарником перевозив тіла загиблих бійців до Києва на рефрижераторі. За інформацією від пресслужби військово-цивільного співробітництва СІМІС, трагедія сталася близько 8-ї ранку в Кіровоградській області неподалік від Новоархангельська. На жаль, цей рейс став останнім для Павла – врятувати його не вдалося.
За словами Дмитра, другого водія вже виписали з лікарні. Проте його психологічний стан важкий.
Колеги Павла відкрили рахунок для допомоги його рідним: 5375 4112 0772 9554. У хлопця залишилась мати, яка має інвалідність І групи. Павло був єдиний син в родині.
Благодійний фонд “ДіД” зареєстровано у Дніпрі. Він займається евакуацією не тільки загиблих, а й поранених цивільних, маломобільних людей і мешканців зон бойових дій.