Ультрахолодові морозильники для вакцин від COVID-19 прибули в Україну

28 вересня 2021 о 08:00 - 5596

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Ультрахолодові морозильники для вакцин від COVID-19 прибули в Україну

Обладнання надійшло в рамках ініціативи COVAX. А доставляв 3 морозильні камери (виробництва Vestfrost, Данія) для зберігання вакцини Pfizer від COVID-19 за ультранизьких температур Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ).

Про це повідомляє ДніпрОДА.

Поки що медичне обладнання встановлено на складі ДП “УкрМедПостач” МОЗ України.

Наголошується, що морозильні камери здатні охолоджувати вакцину Pfizer до -60°C до -80°C, а це їй тільки й потрібно. Коли вчені винайшли мРНК вакцини саме для боротьби з коронавірусом перед країнами, що їх застосовують став виклик – зберігання вакцин в особливих умовах та налагодження надійного холодового ланцюга. Це потребувало оновлення обладнання.

Віктор Ляшко, який обіймає посаду міністра охорони здоров’я, щиро дякував партнерам за підтримку у критично важливому та відповідальному процесі. Своєю чергою ЮНІСЕФ пишається змогою підтримати нашу країну у боротьбі з пандемією 21 сторіччя.

Балачки балачками, а головне, що вже у найближчі місяці очікуються щотижневі постачі по майже півмільйона доз вакцини Comirnaty від Pfizer-Biontech, а морозильні камери Vestfrost дозволять збільшити потужності медгалузі нашої держави.

“Зберігання й логістику мРНК-вакцин, отриманих від COVAX, із дотриманням відповідного холодового ланцюга в Україні забезпечує Агентство США з міжнародного розвитку USAID”, – зазначається у повідомленні ОДА.

У рамках програми COVAX українці продовжать отримувати вакцини від коронавірусу. Наразі ж до України вже було надіслано 4 325 910 доз вакцин різних виробників, таких як Pfizer, Moderna та AstraZeneca.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: