У Петропавлівському ліцеї №2 оновлюють стадіон

13 листопада 2021 о 09:00 - 14939

Регіна ОрловаРегіна Орлова


У Петропавлівському ліцеї №2 оновлюють стадіон

Два футбольні поля, майданчики для ігрових видів спорту, смуга перешкод та зона для стрибків у довжину.  У Петропавлівському опорному ліцеї №2 облаштовують сучасний стадіон.

Про це повідомляє ДніпроОДА.

Усі спортивні майданчики будуть з професійним покриттям. А вздовж бігових доріжок розмістять глядацькі трибуни. Територію спорткомплексу огородять і змонтують сучасне освітлення. 

Учні та педагоги Петропавлівського ліцею №2 давно мріють про сучасний майданчик для занять спортом. Кажуть, від колишнього «стадіону» лишилася хіба що назва. 

Новий стадіон поблизу Петропавлівського ліцею фактично зводять «з нуля». Екскаватори розвозять пісок та щебінь. Підрядники вже облаштували основу великого футбольного поля. Там все готове під штучну «траву».

Кипить робота і на інших локаціях. Будівельники готують основу під маленьке футбольне поле, зону для стрибків у довжину, бігові доріжки. Кожна локація буде з «окантовкою». Облаштують також майданчики для занять ігровими видами спорту. 

За проєктом, на новому стадіоні також облаштують смугу перешкод. Крім школярів, на сучасному стадіону тренуватимуться й вихованці місцевої спортшколи.

Вздовж бігових доріжок розмістять глядацькі трибуни. А територію стадіону огородять і змонтують сучасне освітлення. 

Спорткомплекс поблизу Петропавлівського ліцею №2 оновлюють за програмою “Велике будівництво”.

Раніше ми повідомляли:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: