У міськраді Дніпра пояснили, чому комунальники не можуть впоратися зі сміттям

10 січня 2022 о 10:00 - 13869

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


У міськраді Дніпра пояснили, чому комунальники не можуть впоратися зі сміттям

Як ми повідомляли раніше, після новорічних свят у багатьох районах Дніпра склалась надзвичайна ситуація з вивозом сміття.

У департаменті екологічної політики Дніпровської міськради пояснили це високими темпами росту кількості сміття, з яким ніяк не встигає впоратися компанія “Екологія Д”.

Традиційно обсяг відходів, що утворюється у перші дні нового року, значно перевищує середні показники, – зазначили у департаменті. При цьому кількість сміття  у Дніпрі зростає високими темпами рок від року. У 2021 році Дніпром вироблено майже 450 тис. тон сміття. Це близько 1,3 тис. тон сміття щоденно.


Як можна побачити на діаграмі, кількість сміття кожен рік збільшується, а в ковідні роки статистика росте у неймовірній пропорції (більш ніж на 30%, порівнюючи тонаж 2019 та 2021 років).

Посилаючись на дослідження Світового банку, у департаменті очікують приріст щорічно виробленого сміття до 516 тис. тон у 2025 році.

“З таким напливом сміття важко впоратись. Велика кількість мегаполісів по всьому світі відчувають складнощі з вивозом сміття під час Нового року.
Наразі компанія-перевізник «Екологія-Д» та полігон ТПВ «Правобережний» працюють у посиленому режимі.
Уповільнює роботу відсутність можливості під’їзду до контейнерів через велику кількість машин у дворах.
У частині випадків сміттєвози не змогли під’їхати до сміттєвих майданчиків через припарковані там автомобілі.
При цьому важливо розуміти, що сміттєвоз не може приїхати за дзвоником, він має маршрут і вдруге він буде в цьому місці тільки наступного дня”, – зазначають у департаменті екологічної політики Дніпровської міськради.

Крім того, у департаменті пояснили складність вчасного вивезення сміття у Дніпрі через снігопад, який засипав двори міста 28 грудня.

Також “Лица” раніше писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: