Міськрада Дніпра здала фірмі Дубінських офіс у центрі міста втричі дешевше ринкової вартості

17 листопада 2021 о 11:11 - 10624

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Міськрада Дніпра здала фірмі Дубінських офіс у центрі міста втричі дешевше ринкової вартості

16 березня 2021 року Департамент по роботі з активами Дніпровської міськради уклав договір з ТОВ «Екологія-Д» на оренду нежитлових приміщень у п’ятиповерховому житловому будинку за адресою вул.Володимира Мономаха, 10.

Про це повідомляє Бюро.UA.

В аукціоні щодо оренди приміщень за даною адресою брали участь три фірми, значно підвищуючи ціни на кожному кроці. Останній крок зробило ТОВ «Екологія-Д», в результаті піднявши стартову вартість оренди відразу більш ніж 130  разів, що і допомогло йому перемогти в аукціоні.

Таким чином, згідно з договором від 16 березня 2021 року, укладеним між Департаментом та Екологією-Д на п’ятирічний термін, вартість оренди приміщень на Мономаха у лютому 2021 року становила 100 000 гривень. Вартість оренди у 100 тисяч гривень у розрізі ринкових цін виглядає цілком обґрунтовано: станом на 12 листопада 2021 року оренда 1 кв.м. нерухомості з ремонтом на Мономаха та на Володимира Великого складає від 9 і до 25 доларів. Таким чином, оренда вищевказаних приміщень у розрізі ринкових цін має стартувати від 76,7 тисячі гривень на місяць.

Проте через декілька місяців Департамент по роботі з активами ДМР оголошує новий аукціон, з чого можна зробити висновки, що договір з ТОВ «Екологія-Д» було розірвано. Аукціон відбувся 9 червня 2021 і його переможцем знову стало ТОВ «Екологія-Д», проте без хоча б якоїсь конкуренції. Тому з переможцем було укладено договір за значно нижчою ціною — 23 тисячі гривень на місяць.

Раніше в приміщеннях на Мономаха сиділо КП «Жилсервіс-2», що є комунальною компанією, що управляє, на підрядах у якого працювала «Екологія-Д». Враховуючи, що табличка з назвою КП з будівлі нікуди не поділася, і що на офіційному сайті мерії адреса Жилсервісу залишилася незмінною, з офісу на Мономаха комунальники так і не з’їхали. Що опосередковано може бути підтвердженням численним міським чуткам про те, що це КП фактично віддано в управління бізнесу Дубинських.

Також повідомляється, що раніше ця будівля за адресою вул.Володимира Мономаха, 10 була відремонтована за бюджетні кошти.

Як ми писали раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: