Аби запитати «Екологію-Д», журналістам потрібен… дозвіл

17 листопада 2021 о 09:45 - 9798

EditorEditor


Аби запитати «Екологію-Д»,  журналістам потрібен… дозвіл

Так вважають у ТОВ «Екологія-Д», що належить «тендерним королям» Дніпра – братам Дубінським, які перебувають у розшуку ФБР за фінансові афери, скоєні на території США.

За багатьма бізнес-структурами з орбіти Дубінських тягнеться кримінальний шлейф, але завдяки близькості до мера Філатова їхні фірми легко стають переможцями тендерів на виконання в Дніпрі комунальних, ремонтних, будівельних робіт.

Про дозвіл ставити запитання почула журналістка 9 каналу Ангеліна Машенцева, коли подзвонила до «Екології-Д» з будинку № 138 по Пр. Б Хмельницького, в якому завдяки «старанням» цієї управляючої горе-компанії опалювальний сезон розпочався лише пізнім вечором 11 листопада(!) – про це кореспондентка і знімала репортаж.

Тепло у дев’ятиповерхівці з’явилося після численних звернень до Урядового контакт-центру, «гарячих ліній» голови Дніпропетровської ОДА й міськради та піднятої інформаційної хвилі у пресі.

На скриншотах репортажів D1 і 9-го каналу:

Будинок № 138 по Пр. Б. Хмельницького;


Кореспондентка 9 каналу Ангеліна Машенцева дзвонить “Екології-Д”


Кореспондентка D1 Ольга Ховрич спілкується з мешканцями будинку


Жителі будинку розповідають телевізійникам про свої комунальні негаразди.

Зі всіх ЗМІ міста про кричущу ситуацію розповіли лише три: першими – «Лица», відзняли репортажі з місця події телеканали «Д1» та 9-й.

Вислухали заявників телефоном, обурилися разом з ними, поспівчували біді та позітхали на 34 каналі. Але відряджати знімальну групу не стали.

А продюсерка й ведуча передачі “Злочин і покаранняОльга Журавель забанила на своїй Фейсбук-сторінці жителя будинку, коли прочитала від нього сигнал SOS. Він був розміщений у коментарях під прем’єрою кліпу, в якому вона виконувала пісню.

Під музичним постом телевізійниця приймала компліменти і віншування за те, як вона гарно співала і який чудовий вийшов кліп, а тому звернення жителя будинку до неї як продюсерки і ведучої телеканалу про катування холодом розцінила недоречним.

Також проігнорували звернення жильців «Суспільне», «Відкритий», 11 канал.

Матеріали про комунальне пекло у будинку більше не взяло жодне друковане чи електронне видання міста. А шкода, бо чутливість преси та її пильна увага як “четвертої влади” до нагальних проблем городян мали б сприяти їхньому найскорішому вирішенню. Принаймні, такою бачиться роль журналістики, яка служить суспільству і усвідомлює свою надзвичано важливу місію.

Якщо ж громадянам потрібно відчайдушно вимолювати й “вигризати” у преси, та ще й безуспішно, увагу до своєї скрути, то щось тут явно не те. Такі медіа всупереч своєму справжньому призначенню стають заградзагонами на шляху людей, що прагнуть порятунку. А це до болю нагадує часи більшовицького терору та радянського тоталітаризму.

Байдужість вбиває! Пам’ятайте про це, журналісти! І ви не маєте на неї права. Замовчування – це ваш професійний злочин. Не лише проти професії, а й суспільства. Не уподібнюйтеся катам-людожерам, а будьте спасителями! Бережіть вірність своєму покликанню… Якщо воно, звісно, у вас було.

Олексій Мазур

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: