У мережі обирають кращий туристичний маршрут Дніпропетровщини

07 липня 2021 о 19:00 - 4570

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У мережі обирають кращий туристичний маршрут Дніпропетровщини

Проект “Дніпропетровщина туристична” Дніпропетровської обласної ради проводить голосування з матою визначити кращий туристичний маршрут Дніпропетровщини.

Про це повідомляють у прес-службі ДніпроОДА.

У цьому році в конкурсі беруть участь 10 номінантів, серед яких

  1. Це мого села біографія” – проєкт, що розповідає про історичні пам’ятки сел та селищ, що належать до Лозуватської сільської ради, а саме до Грузького старостинського округу.
  2. Уікенд у стилі Індастріал” – розповідає про Кривий Ріг, як про “сталеве серце України. Проєкт, у якому скомпановані природні об’єкти передмістя, архітектура та, звичайно, важка промисловість.
  3. Відчуємо дух махновської вольниці” – подорож місцями молодих років Нестора Махна. Проєкт розповідає про Іванівку та інші села Синельниковського району.
  4. Миколаївські дива” – відео про можливості туристів у Миколаївській громаді Синельниковського району. Гастротуризм, велотуризм, подієвий туризм та інше.
  5. Петриківщина – серце України” – відеопроєкт, що є одноденним туристичним маршрутом батьквщиною неповторного розпису – селищем Петриківка.
  6. Чудеса Присамар’я, що дарують жагу до життя” – проєкт підготовлений Піщанською сільською громадою та розповідає про краєвиди Новомосковького району Дніпропетровщини.
  7. Туристичні об’єкти Солонянщини” – розповідь про археологічний, історичний, сільский, спортивний та гастрономічний види туризму, що доступні у Солонянській ОТГ.
  8. Сільськими стежками вздовж річки Сури” – фотопідбірка місць та подій прямісінько з Сурсько-Литовської сільської громади.
  9. Цікавими місцями Цвричанської громади” – урочище “Лелія” та село Турове – одні з найкрасивіших природних об’єктів Дніпропетровщини у ролику Царичанської селищної громади.
  10. Шляхами характерника” – кращі фотокартки природних об’єктів та культурних заходів Чернеччинської сільської громади Новомосковського району.

Голосування буде тривати до 25 липня 2021 року. Віддати свій голос за кращий проєкт можна за посиланням http://tourism.dp.gov.ua/vote-page/?fbclid=IwAR3giFytTz5Wk86io1FSHyqmPaox-CDf6otMQdLwAVkwsNqKMSYO_wzFTpI#arch.

“Лица” повідомляли раніше про:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: