У лікарні Мечникова освоїли операції ендоваскулярної тромбоектомії

30 вересня 2021 о 16:30 - 4557

EditorEditor


У лікарні Мечникова освоїли операції ендоваскулярної тромбоектомії

У лікарні ім. Мечникова у Дніпрі почали проводити операції ендоваскулярної тромбоектомії, які дозволяють рятувати життя під час інсульту.

Про це повідомив у Facebook нейрохірург ендоваскулярного центру лікарні Юрій Чередниченко.

“Три ендоваскулярні тромбектомії за день учора (і вже не вперше)! Всі пацієнти доставлені в лікарню Мечникова швидко від початку розвитку інсульту, викликаного окклюзію великої артерії головного мозку! Всі пацієнти якнайшвидше після виконання нейровізуалізації інсульту на комп’ютерному томографі доставлені в ендоваскулярний центр. Всі пацієнти з позитивною динамікою на ранок і мають шанси повернутися до нормального життя! Власне, ця, третя за вчора тромбектомія, пацієнтки з оклюзією основної артерії, виконана за 7 хвилин від пункції променевої артерії (артерії на зап’ясті) до відновлення кровотоку! Все це робота великої та злагодженої команди Дніпропетровського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф та Дніпропетровської лікарні Мечникова!” – пише лікар.

Таких операцій лікарям часто доводиться робити по кілька на день. І рахунок часу може йти буквально на хвилини.

Медики підкреслюють, що не все залежить тільки від їх зусиль і майстерності. Проведення подібних операцій вимагає підтримки технічної та фінансової. Чого вони чекають від керівництва області.

Сподіваємось на плідну співпрацю та подальшу підтрімку керівніцтва області нашої роботи з лікування інсульту, яка потребує окрім наших зусіль ще й значний фінансових вливань!, – йдеться в повідомленні.

Довідка:

Ендоваскулярна тромбоектомія –  метод, що дозволяє видалити тромб (згусток), який закрив посудину, без видалення частини самого судини.

Раніше “Лица” також інформували:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: