У криворізькому парку «Саксаганський» облаштовують другий в області інклюзивний майданчик (фото)

13 жовтня 2020 о 10:00 - 2949

verasta3verasta3


У криворізькому парку «Саксаганський» облаштовують другий в області інклюзивний майданчик (фото)

У криворізькому парку «Саксаганський» створюють сучасний безбар’єрний простір. Там обласним коштом зводять ігровий майданчик. Він буде зручний і для дітей з інвалідністю, і для матусь із візками.

Наразі будівельники облаштовують доріжки, встановлюють гойдалки. З ходом робіт ознайомився голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

«Створюємо сучасні зони відпочинку в різних куточках регіону. Будуємо нові сквери і парки та оновлюємо вже існуючі. Все – згідно з обласним проєктом «Територія комфорту», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Незабаром на Дніпропетровщині з’явиться другий інклюзивний майданчик. Зараз його облаштовують у Кривому Розі. Там буде декілька зон відпочинку – і для дітей, і для дорослих».

У парку «Саксаганський» інклюзивний майданчик зводять на місці пустиря. Будівельники розпланували доріжки. Зараз там розрівнюють щебінь. Установлюють бордюри, подекуди вже кладуть тротуарну плитку. А ще підрядники монтують стовпи освітлення.

«Загалом буде декілька зон відпочинку. Окрім дитячого майданчика – затишний куточок для людей похилого віку. Повсюди облаштуємо пандуси та зручні спуски», – сказав представник підрядної організації Віталій Федючук.

Нині на майбутніх ігрових зонах будівельники облаштовують основу під нетравматичне покриття. Вже почали встановлювати гойдалки. Вони будуть доступні і для дітей з інвалідністю.

«Дуже добра ініціатива – створити тут сучасний інклюзивний майданчик. Кажуть, він буде на кшталт того, що облаштували біля адмінбудівлі ДніпрОДА. Ми з донечкою обов’язково сюди навідуватимемося», – поділилася мешканка Кривого Рогу Анна Задорожна.

Загальна площа майбутньої осучасненої паркової зони – 1,1 га.

Нагадаємо, у Томаківці завершують реконструкцію центрального парку.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: