У Томаківці завершують реконструкцію центрального парку (фото)

06 жовтня 2020 о 10:00 - 2600

verasta3verasta3


У Томаківці завершують реконструкцію центрального парку (фото)

Втілення проєкту «Територія комфорту» на Дніпропетровщині – у розпалі. Обласним коштом завершують оновлювати парк у центрі Томаківки. Там на фініші останній етап – озеленення. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Продовжуємо втілювати регіональну програму «Територія комфорту». Адже прагнемо створити в області якнайбільше сучасних та гарних зон відпочинку. Реконструюємо вже наявні парки, сквери та площі, будуємо нові, – зазначив голова ДніпрОДА Олександр Бондаренко. – Кипить робота у Жовтих Водах, де оновлюємо одну з найстаріших вулиць та її бульвар. Вже майже готова паркова зона у Томаківці. Зі спортивним та одразу трьома дитячими майданчиками, футбольним полем, воркаут-зоною. А ще танцювальним майданчиком на центральній алеї».

Майже два гектари старого скверу перетворили на парк зі зручностями. Місце, де можна прогулятися з родиною на свіжому повітрі.

На всій території висіяли газонну траву, в центрі сформували квітники з білих, червоних, жовтих, рожевих троянд і барвінку. Посадили сакури, червонолисні сливи, катальпи, платани. Незабаром висадять туї, ялини, ялівці, пузироплідники, дерени, берези та липи.

«Місцеві жителі вже із задоволенням відвідують наш оновлений парк. А до офіціального відкриття залишилося зовсім трішки. Робимо останні приготування,  – розповів голова Томаківської ОТГ Іван Калашник. – Зроблена більша частина озеленення. Висадку рослин спеціально залишили на осінь, щоб вони гарно прижились. Ґрунт для саджанців будівельники ретельно підготували – вибрали камінці, додали родючої землі».

Всі майданчики облаштували спеціальним гумовим покриттям, пішохідні доріжки виклали плиткою. Невдовзі встановлять паркові лавки, смітники та інший інвентар.

На облаштування паркової зони із обласного бюджету виділили 16 млн грн.

Нагадаємо, Олександр Бондаренко звітував про рік роботи.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: