У Києві від коронавірусу померла жінка, привита вакциною Moderna

11 серпня 2021 о 10:00 - 7121

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Києві від коронавірусу померла жінка, привита вакциною Moderna

У Києві 50-річна жінка померла від коронавірусу після уколу першою дозою вакцини Moderna.

Про це повідомив глава Національної медичної палати України Сергій Кравченко.

У Києві 50-річна жінка померла в реанімації інфекційного відділення Київської міської лікарні № 4 після вакцинації. Відомо, що недавно вона повернулася з Туреччини і була вакцинована однієї дозою вакцини Moderna. В той же день, коли прищепилася, вона захворіла на гостру форму COVID.

«Жінка повернулася з Туреччини 1 серпня, 5 серпня прищепилася вакциною Moderna і в той же день відчула перші симптоми хвороби. Вже через чотири дні, 9 серпня, жінка була госпіталізована в інфекційне відділення, а 10 серпня вранці померла », – розповів Кравченко.

Пацієнтка поступила в лікарню зі скаргами на лихоманку, слабкість, а після госпіталізації сатурація у неї (рівень насичення крові киснем) була критичною – 40%. З киснем – 68-70%, що також нижче норми (близько 95%).

«Це перший випадок в Україні, коли захворювання COVID-19 з наступним летальним результатом збіглося за часом з вакцинацією препаратом Moderna. Сергій Кравченко передав цю інформацію міністра охорони здоров’я Віктора Ляшко, і вони домовилися про зустріч», – сказано в повідомленні.

Раніше “Лица” писали у рубриці Здоров’я:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: