У Кам’янському відбудеться історичний фестиваль “Мамай-фест”

16 серпня 2021 о 11:30 - 4437

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Кам’янському відбудеться історичний фестиваль “Мамай-фест”

У найближчі вихідні в Кам’янському відбудеться історичний фестиваль “Мамай-фест”. Він присвячений 30-ій річниці незалежності України.

Про це повідомляє місцеве видання “Любимый город“.

Фестиваль буде віддбуватися впродовж трьох днів: 20, 21 та 22 серпня. У програмі фестивалю – різноманітні виставки, кінопокази, концерти, зустрічі та багато іншого.

20 серпня

На початку дня на учасників фестивалю чекає урочисте відкриття. О десятій відбудеться конференція, присвячена обговоренню ролі козаства у культурному просторі регіону. Одразу після невеликої перерви почнеться показ фільму «Заміновані  вірністю», а з 14:00 почнуться презентації двох книг: “Хто і навіщо придумав Україну” Кирила Галушка та “Книга Сили” Валентина Терлецького. Після цього для дітей будуть доступні ігрові локації, а дорослі зможуть відвідати арт-простір. Завершиться перший день фестивалю концертом народного артиста України Тараса Компаніченка.

21 серпня

Протягом всього дня на території фестивалю буде проходити виставка прикладного мистецтва. Також у цей день буде презентація книги, показ фільму “Толока”. Основними заходами дня стануть дві виставки: “Мамай єднає” та “Евакуйована колекція”, що будуть проходити з 13:00 до 15:00. Під вечір на фестивалі знов відбудеться концерт – на цей раз виступати буде Микола Сікора.

22 серпня

У завершальний день фестивалю з десятої ранку і до п’тої години вечора учасники зможуть відвідати кожну з локацій, на яких до цього відбувалися чи відбуваються культурні заходи. У кінозаі відбудеться презентація дитячої книги “Лелечий дім”, за авторством Євгенії Яворської, після якого усіх запрошують на публічне обговорення, присвячене 30-ій річниці Незалежності України.

Адреса фестивалю – Музей історії Кам’янського.

Вхід – вільний.

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: