У Дніпрі знімають документальний фільм про Олеся Гончара

09 серпня 2021 о 13:30 - 3587

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі знімають документальний фільм про Олеся Гончара

У Дніпрі на житловому масиві Ломовский стартували зйомки документального фільму, присвяченого видатному письменнику Олесю Гончару.

Про це повідомляє видання “Наше місто“.

Творчий проект реалізує студія «12 кадр», яка отримала грант від програми «Культурна столиця». Автор сценарію стрічки «Олесь Гончар. Слово як зброя »- Антон Базелінській. Режисер – Катерина Стрельченко, автор багатьох документальних фільмів та соціальних роликів, серед яких серіал «Загадки Олександра Поля», «Лицарі неба», «Все буде Дніпро!» та інші.

Перша локація в нашому місті, де почала роботу знімальна група, – будинок на вулиці Клубній на лівому березі Дніпра. Там проживала сестра письменника і деякий час жив сам Олесь Гончар. Неподалік від будинку – старовинна Свято-Покровська церква. На думку знавців творчості Олеся Гончара, цей храм міг послужити прообразом для його знаменитого роману «Собор».

У перший день зйомок творча група по кінематографічною традицією розбила символічну тарілку – на удачу. У створенні фільму беруть участь п’ятеро студентів Дніпровського національного університету ім. О. Гончара, яких відібрали в результаті кастингу. Вони відправляються в подорож по місцях, пов’язаних з життям і творчістю Олеся Терентійовича, щоб по-новому відкрити для себе видає письменника.

Як ми повідомляли раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: