“Криваві місця” Дніпра: містяни зможуть відвідати новий екскурсійний проєкт

06 серпня 2021 о 15:00 - 3621

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


“Криваві місця” Дніпра: містяни зможуть відвідати новий екскурсійний проєкт

4 серпня у Дніпрі презентували екскурсійний проєкт ««Криваві місця» Катеринослава – Дніпропетровська»».

Як повідомляє прес-служба Дніпровської міської ради, це результат співпраці Туристичного інформаційного центру Дніпра та КЗ «Музей спротиву Голодомору».

В екскурсійному маршруті близько 20 локацій, розташованих по всьому місту.

«Дніпро насичений місцями, які я називаю кривавими. Вони пов’язані із масовим знищенням населення. Це насправді привабливі туристичні об’єкти, які здатні зацікавити туриста, як би це цинічно не звучало. До того ж ця екскурсія має важливе значення і може бути використана для виховання толерантності та патріотизму, особливо у молоді», – розповів начальник експозиційно-виставкового та видавничого відділу КЗ «Музей спротиву Голодомору» ДМР Валентин Рибалка.

Екскурсію проводитимуть раз на місяць безкоштовно. Її тривалість 2-2,5 години. Групи формуватимуть на 15-20 осіб. Діятимуть також вікові обмеження – від 13 років.

«Об’єкти, які представлятимуть під час екскурсії ««Криваві місця» Катеринослава – Дніпропетровська»», є дуже важливими. Вони збагачуватимуть історичну зацікавленість місцевих мешканців та гостей міста, а також надаватимуть можливість розширювати знання з історії регіону та країни загалом. Сподіваємося, що проєкт матиме успіх», – сказала керівниця Туристичного інформаційного центру Ольга Стасенко.

Більш детальну інформацію щодо проєкту та запуску екскурсії можна знайти за посиланнями:

Як ми розповідали раніше у рубриці Культура:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: