У дворах багатоповерхівок Дніпра встановлять камери відеоспостереження

13 серпня 2021 о 19:00 - 6583

Євген ОхайнийЄвген Охайний


У дворах багатоповерхівок Дніпра встановлять камери відеоспостереження

З міського бюджету Дніпра буде виділені кошти для реалізації проєкту з програми «Бюджет участі»: встановлення камер відеоспостереження у дворах багатоповерхівок.

Таку новину повідомили у міській раді.

Першим таким проєктом, за який віддали свої голоси понад 2000 мешканці, стане багатоповерховий будинок на вулиці Великій Дійовці, де буде встановлено 29 камер впродовж всього будинку.

Як розповів один з авторів проєкту Валерій Хлєбніков, необхідність встановлення камер у багатоповерхівках з’явилась у випадках пов’язаних з: крадіжками, пошкодження майна, безпеки пішоходів біля території будинків та інше.

Це забезпечить безпеку мешканцям будинків, а не тільки.

Головний спеціаліст з інновацій Владислав Соловйов додав, що якщо люди побачать як стало безпечніше жити завдяки роботі програми “Безпечне місто”, що дасть нагоду їм більше приділяти увагу цьому питанню. З 5-ти етапів цієї програми було подано 44 проєкти на встановлення камер у дворах.

Він додав, що з 44 проєктів, 15 — перемогли: 5 з них вже реалізовані на суму 2,5 млн грн встановлено 70 камер, ще з 8 проєктів до кінця року встановлять 93 камери.

Дмитро Цимиренко директор КП «Інфо-Рада-Дніпро» сказав, що міська рада співпрацює з ними вже третій рік, реалізуючи програми з забезпечення безпеки мешканців міста.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: