Дніпровська міська рада витратить майже 80 млн гривень на ремонт люків

12 серпня 2021 о 16:00 - 4174

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Дніпровська міська рада витратить майже 80 млн гривень на ремонт люків

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровського міської ради витратить 78,7 мільйонів на поточний ремонт люків. колодязів і камер підземних інженерних міських комунікацій.

Про це стало відомо з тендеру, опублікованого у системі Prozorro.

Відповідно до тендерної документації, підрядник повинен встановити 4786 чавунних люків з бетонної вставкою, влаштувати підстильний шар з асфальтної крихти, покриття товщиною 4 см з гарячих асфальтобетонних сумішей вручну, вивезти і утилізувати сміття. Підрядник повинен відремонтувати люки до кінця року.

У тендері взяли участь компанії “КДС Технік” і “Автомагістраль 2016”. “КДС Технік” запропонувала виконати роботи на 50 тис. грн дешевше, тому була визнана переможцем.

Згідно з даними аналітичної платформи YouControl, товариство з обмеженою відповідальністю “КДС Технік” було зареєстровано 13 липня 2016 року по вул. Надії Олексієнко, 21 в Дніпрі. Директор і кінцевий бенефіціар – Олена Рудницька. Розмір статутного капіталу – 2,5 млн грн. Основний вид діяльності – інші будівельно-монтажні роботи.

Компанія взяла участь у 5 тендерах на суму 100,6 млн грн, виграла 2 тендери у департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровського міської ради на суму 84 млн грн.

Як ми писали раніше у рубриці Інфраструктура:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: