У Дніпропетровській обласній лікарні не помер жоден вакцинований пацієнт

06 листопада 2021 о 10:30 - 9442

Avatarredaktor


У Дніпропетровській обласній лікарні не помер жоден вакцинований пацієнт

В реанімаціях менше ніж 1% вакцинованих людей.

Після COVID-19 пацієнти часто скаржаться на нирки і потребують діалізної терапії.

Про це заявив генеральний директор Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені І. І. Мечникова Сергій Риженко, передає АрміяInform.

За його словами, в лікарні не помер жодний вакцинований пацієнт.

«Дуже важко хворіють люди з ожирінням, хронічними захворюваннями, стентовані. І останнім часом ми бачимо, що (у хворих на COVID-19 – ред.) вражаються нирки. Багато пацієнтів, які пролікувалися в наших реанімаційних відділеннях, потребують діалізної терапії», – розповів Сергій Риженко.

Гендиректор лікарні також надав рекомендації, як уберегтися від небезпечного вірусу.

«У період епідемії обов’язково треба дихати свіжим повітрям, займатися спортом, підтримувати імунітет та дотримуватись нормальної дієти, – порадив Сергій Риженко. – Можна також трошки випивати червоного вина. Усі світові вірусологи це радять. Також вірусологи довели, що вірус не живе на поверхнях. Він передається повітряно-крапельним шляхом. Тому нам усім необхідно в транспорті, людних місцях носити маски. А головне – знайти можливість та обов’язково пройти вакцинацію».

Варто зазначити, за дослідженнями медиків, вакциновані люди майже не мають тяжкого перебігу хвороби. За статистикою, менше 5% захворілих – це вакциновані, і в реанімаціях менше ніж 1% вакцинованих людей.

Раніше «Лица» писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: