У Дніпрі жінка з коронавірусом народила хлопчиків-двійнят (фото, відео)

01 грудня 2020 о 11:26 - 905

verasta3verasta3


У Дніпрі жінка з коронавірусом народила хлопчиків-двійнят (фото, відео)

У понеділок, 30 листопада, в Дніпрі стало відомо про те, що жінка з COVID-19 народила двійнят.

Через нестачу повітря в утробі матері дітям ставало все гірше і гірше, тому лікарям довелося зробити кесарів розтин. Зараз хлопчики під контролем неонатологів – за словами головлікаря Сергія Риженка, загрози їхньому життю немає.

Жінку доставили в Дніпро з Першотравенська. Їй 35 років. Стан породіллі через коронавірус погіршувався, а через нестачу кисню страждали і малюки. Тому жінці зробили кесарів розтин. Пологи пройшли добре. Хлопчики народилися з вагою 3.280 грам. Про це повідомляє tsn.ua.

Зараз новонароджених спостерігають неонатологи. Скоро їм проведуть тестування.

Як розповів головний лікар лікарні імені Мечникова Сергій Риженко, загрози для життя немовлят немає: лікарі роблять все можливе, щоб в найближчі тижні мама одужала, і її разом з дітьми виписали.

«Угроз для жизни детей нет. Мы будем делать все возможное, чтобы в ближайшее время мама выздоровела и дети выписались. Лечим, наблюдаем. Я полагаю, что все будет хорошо», – сказав Сергій Риженко.

З початку пандемії в лікарні імені Мечникова народили вже 13 жінок з підтвержденими випадками коронавірусу. При цьому ні у одного малюка COVID-19 не зафіксували.

Нагадаємо, за даними Дніпропетровського обласного лабораторного центру МОЗ України, за минулу добу в регіоні  зареєстрували 1.138 випадків коронавірусної хвороби. Подолали COVID-19 ще 1.663 мешканці регіону. Завантаженість ліжок у госпітальних базах області – 48,2%.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: