У Дніпрі звузили проїзд Слобожанським проспектом: міняють труби опалення

03 серпня 2021 о 17:00 - 2356

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


У Дніпрі звузили проїзд Слобожанським проспектом: міняють труби опалення

З 2 серпня на центральному проспекті Лівого берега почали оновляти труби опалення. Через це проїжджу частину Слобожанського проспекту було звужено.

Про це повідомляє прес-служба Дніпровської міської ради.

Ремонт опалювальних труб відбувається поблизу будинків №10 та №13 на Слобожанському проспекті. Як запевняють у міськраді, таке оновлення важливо через забезпечення цією ділянкою теплом понад 20 будинків.

«Ми замінимо 300 метрів підземної труби: дві основні та дві резервні «нитки» під проспектом і частково до нього. Розкопувати дорогу на цій ділянці повністю ми не будемо. Проведемо лише звуження середньої смуги. Це пов’язане із необхідністю обійти каналізаційний колектор, який лежить у центрі проспекту. Завершити роботи плануємо 12 серпня цього року. Затримати нас можуть тільки погодні умови», – сказав головний інженер КП «Коменергосервіс» ДМР Герман Ликасов.

Майстер дільниці Павло Стружевський розповів, як мінятимуть старі труби:

«Спочатку знімемо верхній шар ґрунту, потім піднімемо плиту та виріжемо невелику частину труби, і за допомогою екскаватора проштовхуватимемо нову трубу, виштовхуючи стару з лотків під землею. На виході стару різатимуть та демонтуватимуть. Нові ж труби вже попередньо ізольовані, а значить захищені від руйнівного впливу води та землі. Їхній термін експлуатації становить понад 25-30 років».

Раніше “Лица” повідомляли:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: